Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Asics Gel-Kayano 26

Nowy produkt

Asics GEL-Kayano 26 to model skierowany do biegaczy z nadpronującą stopą. Przeznaczone do treningów na twardych nawierzchniach typu asfalt, chodnik, kostka brukowa. Szczególnie dobrze sprawdza się na długich treningach, podczas których amortyzacja i wygoda odgrywają szczególną rolę.

Więcej szczegółów

739,00 zł

-90,00 zł

649,00 zł

Więcej informacji

Asics GEL-Kayano 26 to model skierowany do biegaczy z nadpronującą stopą. Przeznaczone do treningów na twardych nawierzchniach typu asfalt, chodnik, kostka brukowa. Szczególnie dobrze sprawdza się na długich treningach, podczas których amortyzacja i wygoda odgrywają szczególną rolę.
Najnowsza, 25 edycja legendarnego modelu to wielka zmiana! Dzięki pracy nad innwoacjami w Asics Institute of Sport Science wprowadzono zmodyfikowane pianki FlyteFoam oraz nową cholewkę. Wykonano je w technologii I.G.S, która całościowo łączy wszystkie elementy buta i mechanizmy ruchu.
Cholewka zrobiona z wytrzymałej technicznej siateczki, daje doskonałą przewiewność. Dostosowuje się ona do kształtu stopy i współpracuje z naturalnym przetoczeniem stopy. Efekt ten jest wynikiem działania technologii FluidFit. Wersja 25, w porównaniu do poprzedniej, pozostawia nieco więcej miejsca na palce. Zewnętrzny, zapiętek dostarcza stabilnego wsparcia i pewnie utrzymuje piętę na miejscu. Zapobiega on wysuwaniu się stopy z buta. Wewnątrz buta znajduje się  profesjonalna wkładka Ortholite X-40 cechująca się zwiększoną sprężystością. Ponadto wkładka ta odprowadza wilgoć z dala od stop, jest przewiewna oraz posiada właściwości bakteriobójcze.
Największe znaczenie w tym modelu posiada wielowarstwowa podeszwa. Wykonana w technologii Dynamic DuoMax uzyskuje znakomite wsparcie nadpronującej stopy. Zmodyfikowane pianki FlyteFoam o zmiennej gęstości, tworzą imponujący system amortyzacji i wsparcia. Bardzo miękka wersja FlyteFoam Lyte, umieszczona u podstawy buta jest odpowiedzialna za amortyzację, szczególnie odczuwalną podczas długich, wielokilometrowych wybiegań. Warstwa bliżej stopy, to znacznie bardziej elastyczna, FlyteFoam Propel, która odpowiada za energiczne wybicie, tworząc sprężystą bazę.
Wewnątrz podeszwy umieszczono poduszki żelowe. Ich zadaniem jest pochłanianie wstrząsów wywołanych zderzeniem z podłożem i dodatkowo wzmacniają siłę sprężystego wybicia. Cały but opiera się na wytrzymałej podeszwie zewnętrznej z AHAR Plus. Dzięki zastosowaniu technologii Trusstic System razem z Guidance Line, buty zapobiegają niepożądanym ruchom na boki, wspierają płynne, efektywne przetoczenie, współpracujące z naturalnym ruchem stopy. 
Cholewka
 • przewiewna, trwała techniczna siateczka
 • struktura FluidFit, doskonałe dopasowanie
 • stabilny zapiętek utrzymuje piętę
Podeszwa środkowa
 • profesjonalna wkładka Ortholite X-40
 • unowocześniony system Dynamic Duomax, perfekcyjne wsparcie nadpronacji
 • pianka FlyteFoam Lyte, wyjątkowo miękka amortyzacja
 • pianka FlyteFoam Propel, energiczne, sprężyste wybicie
 • żelowe poduszki Forefoot oraz Reardoot Gel, pochłanianie wstrząsów
Podeszwa zewnętrzna
 • Trusstic System, stabilizacja ruchów bocznych, integracja śródstopia
 • Guidance Line, płynne przetoczenie
 • przyczepna i trwała guma AHAR Plus