Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

COMPRESSPORT Plecak biegowy ULTRUN 140 g Męski

Nowy produkt

ULTRUN 140G to pierwszy minimalistyczny plecak biegowy marki COMPRESSPORT®

Więcej szczegółów

459,00 zł

Więcej informacji

ULTRUN 140G to pierwszy minimalistyczny plecak biegowy marki COMPRESSPORT® 
ULTRA-lekki, ULTRA-minimalistyczny przeznaczony na nawet najcięższe ULTRA-długie trasy!
Zaprojektowany od postawy plecak biegowy ULTRUN 140G to kunszt inzynierii biegowej, stworzony by maksymalnie wykorzystać potencjał biegacza niezależnieod długości trasy z jaką musi się zmierzyć.
W samej fazie projektu plecaka zwrócono uwagę na wszystko co ma kluczowe znaczenie podczas długotrwałego wysiłku - lekkość, wytrzymałość, pojemność i przede wszystkim komfort użytkowania.

ULTRALEKKI
Ultra-lekkie materiały użyte do stworzenia tego plecaka, wykorzystywane są w paralotniarstwie, stąd mimo ich nadzywyczajnej lekkości zachowują ogromna wytrzymałość. Dzięki ich zastosowaniu plecak wazy tylko 140 gram!

ULTRAROZCIĄGLIWE KIESZONKI
Cztery specjalnie zaprojektowane kieszonki wykonane z siateczki posiadają zdolność zwiększenia swojej objętości czterokrotnie dzięki czemu potrafią pomieścić znacznie więcej niż się wydaje. Dodatkowo ich wysoka rozciągliwość zapobiega przemieszczaniu się przedmiotów wewnątrz kieszonki.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT
W oparciu o kosultacje z najlepszymi biegaczami oraz inżynierami 
COMPRESSPORT® stworzono plecak idealnie dopasowujący się do sylwetki zawodnika. Brak uwierających, newralgicznych punktów pozwala na bieganie na trasach dłuższych niż 10km bez obaw o otarcia czy odciśnięcia. Miejsca oparcia plecaka na ciele położone są wysoko, zapobiegając również niepożądanemu podskakiwaniu jego zawarości co znacznie zwiększa wygodę użytkowania.

WENTYLACJA 360º
Dzięki lekkiej i przewiewnej budowie plecaka oraz zastosowaniu elastycznych materiałów, po zapakowaniu jego struktura rozciągaja się zapewniając pełną wentylację.

 
INNOWACYJNY SYSTEM DOPASOWANIA
Niedopasowany plecak odbijający się od pleców i powodujący urazy? Nie z ULTRUN 140G!
Aby uniknać niepożądanych otarć i obić wykorzystując system elastycznych sznurówek Xtenex® został stworzony innowanyjny system pozwalający dopasować plecak szybko i skutecznie. Przy zachowaniu tak dużej auto-adaptacji do ciała nie przeszkadza on w swobodnym oddychaniu. Czy to podczas wbiegania czy zbiegania plecak perfekcyjnie przylega do ciała pozwalacjąc cieszyć się biegiem.


COMPRESSPORT® 
projektując minimalistyczny plecak nie zapomniał zmaksymalizować przestrzeni do przechowywania wody na trasie. Przemyslany system nadownienia organizmu składa się w 3 elementów:

1. Dwóch kieszonek łatwego dostępu w przedniej części plecaka zdolnych pomieścić 2 miękkie butelki na wodę po 500ml każda, bądź 2 sztywnych bidonów o pojemności 750ml.
2. Jednej poziomej kieszonki umiejscowionej z tyłu plecaka pozwalającej na przechowanie i łatwe wyciąganie miękkiego bidonu o objetosci 650ml.
3. Dużej kieszeni na bukłak zdolnej pomieścić do 1,5L płynu wewnątrz plecaka.

Oprócz tego, plecak 
ULTRUN 140G oferuje szereg innych rozwiązań technicznych jak:
# 4 siateczkowe, elastyczne kieszonki na żele, batony czy inne przydatne gadżety (po dwie z przodu i z tyłu) zapobiegające wypadaniu zawartości,
# Gwizdek w miejscu łatwego dostępu, zapewniający szybką lokalizację biegacza na trasie,
# 2 duże kieszenie z tyłu plecaka pozwalające na optymalne rozłożenie całego niezbędnego podczas biegu sprzętu (telefonu, latarki, koca ratunkowego etc.)
# Mała objętosć zwiniętego plecaka,
# Możliwość prania w pralce i duża szybkość schnięcia - nawet w 15min!