Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Brooks Cascadia 13

Nowy produkt

Brooks Cascadia to od lat bardzo popularny, wszechstronny but terenowy, przydatny w długodystansowym bieganiu na różnego typu nawierzchniach naturalnych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

549,00 zł

-150,00 zł

399,00 zł

Opis

Waga 337g/US9
Rodzaj nawierzchni Trail / Cross
Drop 10mm

Więcej informacji

Brooks Cascadia to od lat bardzo popularny, wszechstronny but terenowy, przydatny w długodystansowym bieganiu na różnego typu nawierzchniach naturalnych. Stabilny i dobrze amortyzowany, o agresywnym bieżniku i sztywnej podeszwie, przydającej się na kamienistym podłożu, a przy tym komfortowy, przewiewny i dobrze opinający się na stopie.
Wyjątkowa stabilizacja i ochrona Twoich stóp

Konstrukcja podeszwy zapewnia kontrolę podczas pokonywania nierównego terenu. Ponadto chroni stopę przed kontaktem z gruzem i ostrymi krawędziami.

Solidna i niezawodna trakcja

Właściwe połączenie wypustek o różnorodnych kształtach sprawi, że będziesz gotowy na wszelkie przeszkody, które spotkasz na swym szlaku.

Większa czystość i trwałość

Nasz najnowocześniejszy system 3D Rubber Print Mudguard zapewnia ochronę przed wnikaniem brudu. W kieszonce umiejscowionej w języku schowasz sznurówki, dzięki czamu ich końcówki pozostaną czyste.

Dodatkowe zalety

BioMoGO DNA
Amortyzująca podeszwa środkowa BioMoGo DNA dopasowuje się dynamicznie do Twojego stylu biegania.