Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Saucony Xodus ISO 3

Nowy produkt

Saucony Xodus ISO 3 to  kontynuacja kultowego już modelu Xodus w nowej odsłonie ISO z nowoczesną amortyzacją EVERUN.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

599,00 zł

-150,00 zł

449,00 zł

Opis

Waga 326g/US8
Rodzaj nawierzchni Trail / Cross
Drop 4 mm

Więcej informacji

Saucony Xodus ISO 3 to  kontynuacja kultowego już modelu Xodus w nowej odsłonie ISO. Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIT model ten jeszcze lepiej dopasowuje się do stopy oraz zapobiega jej przesuwaniu wewnątrz buta. Kolejną zaletą tego modelu jest jego wyjątkowa amortyzacja przy tak niskiej wadze. Zastosowana technologia EVERUN zapewnia zwrot energii aż do 83%, dodatkowo charakteryzuje się wysoką trwałością. Wcześniej nie spotykany tak duży komfort dla stopy związany jest z umieszczeniem bezpośrednio pod wkładką 3 milimetrowej warstwy materiału EVERUN. 

Kolejną zaletą modelu jest jego agresywna podeszwa i wyjątkowa przyczepność do podłoża. Jest to dodatkowym atutem zwłaszcza dla biegaczy ultra, lubujących się w trudnych terenach, kamienistych, sypkich, górskich. Wcześniej wykorzystywana podeszwa Vibram, została zastąpiona nową gumą PWRTRACK, która zapewnia niesamowitą przyczepność na różnej nawierzchni. Obecnie wszystkie modele butów trailowych Saucony posiadają podeszwę wykonaną w tej technologii.