Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

ALTRA KING MT 1.5 męskie buty biegowe

Nowy produkt

Altra King MT jak sama nazwa wskazuje to prawdziwy Król ! Król gór, błota, piasku, lasu i kamieni.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

629,00 zł

-100,00 zł

529,00 zł

Opis

Rodzaj stopy Neutralna/Supinacja/Bieganie naturalne
Rodzaj nawierzchni Trail / Cross
Drop 0mm

Więcej informacji

ALTRA męskie buty biegowe KING MT 1.5 żółte

Altra King MT jak sama nazwa wskazuje to prawdziwy Król ! Król gór, błota, piasku, lasu i kamieni. Nowa, odmieniona wersja 1.5 ze wzmocnioną siateczką mesh gwarantuje wytrzymałość i szybkie wysychanie nawet w najcięższych warunkach. Podeszwa Vibram Megagrip gwarantuje doskonałą przyczepność i zapobiega ślizganiu się buta w błocie i na mokrych kamieniach. Wysokiej jakości lepka mieszanka na podeszwie zapewnia optymalne dopasowanie do podłoża i zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Średnia grubość podeszwy zapewnia bardzo naturalne czucie podłoża. Za trzymanie stopy oprócz standardowych sznurówek odpowiada pas biegnący wokół śródstopia zapinany na rzep o szerokim zakresie regulacji. Zastosowanie pianki EGO, opatentowanego niezwykle trwałego i wygodnego materiału do produkcji podeszw środkowych, który ma doskonałe właściwości sprężyste i oddające energię, sprawia że but w fazie wybicia daje nam niespotykane wrażenie sprężyn w podeszwie. Pianka EGO jest dużo trwalsza od standardowej pianki Eva, przez co but posłuży nam przez dłuższy okres czasu. Koncepcja budowy buta na platformie Zero Drop ™ pozwala zachować naturalny krok nawet podczas końcowych metrów biegu, gdzie zmęczenie daje się we znaki i technika nie do końca jest idealna.

 

Najważniejsze cechy buta Altra King MT 1.5 :

  • Waga 241 g w rozmiarze 44.5
  • Grubość podeszwy 19mm
  • Szybkoschnąca konstrukcja z siateczki Mesh
  • Podeszwa Vibram Megagrip zapewnia optymalną przyczepność i zapobiega ślizganiu się buta
  • Pianka EGO poprawiająca odbicie i podnosząca komfort
  • Technologia ZERO DROP zapewnia odpowiednią pozycję w trakcie biegu
  • Technologia FOOT SHAPE dba o komfort i swobodę w rejonie palców
  • Kolor żółty

 

 

 

Dlaczego ALTRA?

Dzięki oryginalnej i nowoczesnej technologii FOOT SHAPE ( szerokiej cholewce dopasowanej do naturalnej szerokości i budowy stopy) oraz zastosowaniu technologii ZERO DROP uzyskano niebywały komfort biegania. Przekłada się to pozytywnie na ochronę biegacza przed kontuzjami i przeciążeniami, a także znacząco odciąża kręgosłup i gwarantuje odpowiednią pozycję podczas biegu. ZERO DROP pozwala biegać tak jak stworzyła nas natura i poczuć się jakbyś nie miał butów na nogach, co znacząco się przekłada na poprawę techniki i szybkości biegu. Szeroka cholewka zapewnia wygodną przestrzeń dla palców przez co już nigdy więcej nie powinieneś mieć problemu ze ściśniętą stopą i schodzącymi paznokciami.