Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Compressport Soft Flask Ergo Flask 600 ml + długa rurka Zobacz większe

Compressport Soft Flask Ergo Flask 600 ml + długa rurka

Nowy produkt

Butelka od marki Compressport przeznaczona do zastosowania w plecakach biegowych.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Odpowiednio nawodniony możesz więcej! Na kolejne wyzwanie zabierz ze sobą soft flask marki COMPRESSPORT, by mieć pewność, że Twojemu organizmowi nie zabraknie mocy. Gdy zaschnie Ci w gardle, sięgnij po ulubiony płyn i pędź dalej.
Miej go ze sobą na każdym biegowym kroku. Istotne jest to, że pojemnik nie zasysa powietrza. Zachowuje swoją objętość nawet wtedy, gdy nie jest do końca wypełniony. Ponadto, będzie dopasowany do Twojej biegowej odzieży. Zmieści się w kieszonkach każdego plecaka czy też kamizelki, dlatego będziesz przygotowany zawsze na 110%. Produkt nie przeszkadza podczas wysiłku, ponieważ możesz używać go bez rąk. Elastyczna rurka o długości 59 cm zagwarantuje komfortowe nawodnienie i zdobycie sił na dalszą walkę, a co więcej – zabezpieczy przed dostaniem się do środka powietrza.

Produkt jest „BPA FREE”, co oznacza, że w jego produkcji nie wykorzystano biosfenolu A, tj. toksycznego plastiku szkodzącego zdrowiu. Soft flask stworzony przez Compressport jest przyjazny środowisku ze względu na użycie materiałów poddawanych recyklingowi. Zrób coś dobrego dla siebie i dla przyrody!

Specyfikacja:
• Pojemność – 600 ml,
• Długa rurka - 59 cm,
• BPA FREE,
• Materiał poddawany recyklingowi.