Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Compressport Soft Flask Ergo Flask 600 ml + krótka rurka Zobacz większe

Compressport Soft Flask Ergo Flask 600 ml + krótka rurka

Nowy produkt

Butelka od marki Compressport przeznaczona do zastosowania w plecakach biegowych.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Intensywny trening? Wyczerpujące zawody? Nawodnij się! Miej pod ręką soft flask marki COMPRESSPORT, by nigdy nie zaschło Ci w gardle. Uzupełnij go najlepszym płynem i pędź bez żadnych zahamowań!

Ergo Flask będzie Twoim wsparciem na każdym kroku. Ze względu na swoje dopasowanie do kieszonek plecaków biegowych i kamizelek możesz go przechowywać bezpiecznie w swojej odzieży. Warto zwrócić uwagę na to, że nawet częściowo wypełniona napojem kolba zachowuje właściwą objętość – produkt został stworzony tak, by nie zasysać powietrza. Możesz używać go bez pomocy rąk ze względu na elastyczną rurkę o długości 23 cm. Płyn trafi do Twojego organizmu, a Ty zyskasz nowe siły na kolejne kilometry!

Producent gwarantuje, że produkt jest „BPA FREE”. W składzie nie znajduje się biosfenol A, tj. toksyczny plastik szkodzący zdrowiu. Ponadto, soft flask wykonano z materiałów poddawanych recyklingowi. Stawiając na Compressport, wybierasz najlepszą pomoc dla siebie i dla środowiska. Brawo!

Specyfikacja:

• Pojemność – 600 ml,
• Krótka rurka - 23 cm,
• BPA FREE,
• Materiał poddawany recyklingowi.