Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Compressport Trail Running Under Control V3

Nowy produkt

Compressport Trail Short V3.

Więcej szczegółów

459,00 zł

Więcej informacji

Oryginalna odzież kompresyjna szwajcarskiej marki Compressport to gwarancja komfortu w połączeniu z unikalnymi właściwościami kompresji, dzięki której Twoje mięśnie pracują efektywniej, wolniej się męczą i szybciej się regenerują. Bieganie, jazda rowerem lub gra w piłkę, w spodenkach kompresyjnych to sposób na osiąganie lepszych wyników sportowych.

Poznaj wyjątkowe spodenki kompresyjne Compressport Trail Running Under Control V3 i przekonaj się, że mięśnie Twoich nóg nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa! Spodenki zapewnią optymalne wsparcie mięśniom nóg zwiększając przez nie przepływ krwi, co automatycznie przełoży się na więcej tlenu i większą efektywność pracy mięśni w dłuższym przedziale czasu. Większa ilość tlenu w mięśniach to większa wytrzymałość, mniejsze zmęczenie i szybsza regeneracja po zakończonym biegu – dzięki zwiększonemu ciśnieniu krwi zgromadzony w mięśniach kwas mlekowy i inne produkty przemiany materii zostaną szybciej odprowadzone na zewnątrz.

Ultralekkie spodenki kompresyjne Compressport idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała, przez co nadmiernie nie uciskają, ale gwarantują optymalny efekt kompresji. Materiał, z jakiego je wykonano, zapobiega odparzeniom, chroni przed nadmiernym przegrzaniem, gwarantuje pełną swobodę ruchów. Płaskie szwy zapobiegają otarciom, a szerokie wykończenie okolic pasa zwiększa komfort biegu, redukując uczucie ucisku.