Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-853, 788-994-843, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Mizuno Wave Equate 5 Męskie

Nowy produkt

Bardzo solidna treningówka dla osób potrzebujących dobrej amortyzacji i stabilności.

Więcej szczegółów

459,00 zł

Opis

Rodzaj stopy Neutralna/Pronacja
Rodzaj nawierzchni Twarda / Ubita

Więcej informacji

Damskie buty Mizuno Wave Equate 5 dla biegaczy potrzebujących wsparcia nadpronacji.  W miejscach newralgicznych podeszwy zewnętrznej umieszczono specjalną mieszankę gumy węglowej X10, zwiększającej odporność na ścieranie.

Technologie:

WAVE - Podczas biegania ciało biegacza poddawane jest nadmiernej sile i napięciu, dlatego, aby zminimalizować ryzyko kontuzji, sprawą nadrzędną jest posiadanie poprawnej amortyzacji i stabilności. Dzięki swoim właściwościom polegającym na rozproszeniu siły uderzenia po większej powierzchni wkładka Wave zapewnia znakomitą amortyzację.

Technologia Wave rozwiązuje również kwestię stabilizacji stopy biegacza poprzez zróżnicowanie konstrukcji zewnętrznej (bocznej) oraz wewnętrznej (środkowej) części buta dzięki czemu, zapobiega kompresji środkowej części podeszwy w miejscach o największym nacisku. Podstawowe elementy Wave odpowiedzialne za amortyzację i stabilizację stopy zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania każdego biegacza, czego rezultatem jest fakt, że skonstruowano najlżejsze, zaawansowane technologicznie buty o dużej wydajności.

X10 - Najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych, wspiera dodatkowo pięty.