Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-853, 788-994-843, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Altra Timp 2 Buty Trail Męskie

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

639,00 zł

-140,00 zł

499,00 zł

Opis

Rodzaj nawierzchni Trail / Cross
Drop 0mm

Więcej informacji

Timp 2 to najnowsza odsłona cenionego przez biegaczy na całym świecie modelu Timp.

Po doskonałym odbiorze modelu 1.5 Altra postanowiła jeszcze ulepszyć buty do biegania i na sezon 2020 uraczyła nas nową odsłoną tego modelu. Buty biegowe zyskały bardziej elastyczną podeszwę w porównaniu zpoprzedną edycją. Wszystko dzięki podzieleniu podeszwy rowkami, które podnoszą jej elastyczność co przekłada się na bardziej naturalny ruch stopy i lepsze czucie podłoża. Podeszwa z systemem MaxTrac zapewnia bardzo dobrą przyczepność i stabilność w każdych warunkach. Grube kosteczki bieżnika sprawiają, że but pewnie zachowuje się na kamieniach czy błocie.Mimo swej dobrej amortyzacji (grubość podeszwy 29 mm) są stosunkowo lekkie gdyż ważą tylko 281 g w rozmiarze 44,5. Timp 2 ma szerokie spektrum zastosowań, producent określa go jako but z kategorii "Trail" i "Road to trail" czyli mówiąc wprost sprawdzi się w długim górskim ultramaratonie jak i podczas biegu po parku, do którego musimy dobiec asfaltową drogą. W wypadku chęci montażu stuptutów możemy skorzystać z wygodnego, autorskiego patentu marki Altra -systemy Gaiter Trap, w tym wypadku dwupunktowego.

Klasyczna już i obecna we wszystkich butach Altry, technologia FootShape odpowiada za komfort w okolicy palców i przodu stopy. Wszystko dzięki budowie buta z uwzględnieniem anatomii stopy i specyfiki jej budowy, czyli szerokiemu toebox.

Rozmiarówka zaniżona o około pół numeru

Dlaczego ALTRA?

Dzięki oryginalnej i nowoczesnej technologii FootShape (szerokiej cholewce dopasowanej do naturalnej szerokości i budowy stopy) oraz zastosowaniu technologii Balanced Cushioning buty biegowe charakteryzują się niebywałym komfortem biegania. Przekłada się to pozytywnie na ochronę biegacza przed kontuzjami i przeciążeniami, a także znacząco odciąża kręgosłup i gwarantuje odpowiednią pozycję podczas biegu. Balanced Cushioning pozwala biegać tak jak stworzyła nas natura i poczuć się jakbyś nie miał butów na nogach, co znacząco się przekłada na poprawę techniki i szybkości biegu. Buty do biegania mają szeroką cholewkę. Zapewnia to wygodną przestrzeń dla palców przez co już nigdy więcej nie powinieneś mieć problemu ze ściśniętą stopą i schodzącymi paznokciami.