Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-853, 788-994-843, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Firma RunPlanet działa od 2010 roku zarówno w postaci sklepu internetowego jak również sklepu stacjonarnego. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę specjalistycznych produktów dla biegaczy, zarówno w postaci profesjonalnego sprzętu jak i fachowego doradztwa. Staramy się, by na naszych półkach zawsze znalazły się aktualne kolekcje, a oferta cenowa była konkurencyjna. Podczas wyboru odpowiedniego obuwia zawsze opieramy się na wideoanalizie oraz indywidualnych potrzebach klienta. Poza szerokim asortymentem, atrakcyjnymi cenami i częstymi promocjami zachęcamy do korzystania z naszego newslettera i Funpage'a, na których raz po raz znajdziecie Państwo specjalne promocje i kody rabatowe.

W naszej ofercie znajdziecie obuwie biegowe i odzież techniczną takich firm firm Asics, Saucony, Brooks, Mizuno, New Balance, NewLine, Craft, Rogelli, Joma, Compressport oraz odżywki Enervit, Vitargo, Olimp, Sqeezy, Nutrend, a także bogaty wybór sprzętu pomiarowego Garmin, Polar, TomTom, Sigma.

Współpracujemy z klubami lekkoatletycznymi oraz grupami, które chcą stworzyć jednolity team. Oferujemy odzież opatrzoną indywidualnymi nadrukami, a przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty.

Aktywnie włączamy się w organizację i wsparcie lokalnych imprez biegowych. Od początku współorganizujemy naszą flagową imprezę - Półmaraton Zielonogórski.