Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-853, 788-994-843, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

Twoje stopy działają jak fundament, pierwsze ogniwo całego łańcucha kinematycznego ciała. Od ich niewłaściwej pracy, ustawienia i funkcjonalności zależy to, jak funkcjonować będą inne jego ogniwa. Często bóle mięśni i stawów, pleców, bioder, kolan i stawów skokowych wynikają z nieprawidłowego ustawienia stóp i ich sprawności funkcjonalnej.

System Footbalance to w 100 % indywidualnie personalizowane wkładki do butów, dynamicznie wspierające sklepienie stopy. Wkładki odpowiednio ustawią stopy w położeniu neutralnym, prostując łańcuch kinematyczny ciała i rozłożą symetrycznie ciężar ciała na swojej konstrukcji, stabilizując stopę i poprawiając jej funkcjonalność biomechaniczną.

Indywidualne wsparcie stóp sprawia, że nogi czują się bardziej komfortowo i o wiele mniej się męczą. Z wielu typów wkładek można uformować idealną dla Ciebie i dopasowaną do każdego buta. Można wybrać szerokość wkładki, amortyzację, grubość i sztywność w zależności od wady stopy. Wkładki FootBaance formujemy na miejscu, ich przygotowanie waz z badaniem trwa około 30 minut.