Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Telefon:788-994-843, 788-994-853, biuro@runplanet.pl

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Producenci

Ostatnio przeglądane

Informacja

Nasz sklep

Nasze sklepy

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Specjalistyczne marki, wideoanaliza kroku biegowego i fachowa obsługa.

SAUCONY Fastwitch 8

Nowy produkt

Legendarny but startowy idealny na dystanse od 10 km po maraton.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

499,00 zł

Opis

Rodzaj stopy Neutralna/Pronacja
Waga 183 g
Rodzaj nawierzchni Twarda / Ubita
Drop 4 mm

Więcej informacji

Saucony Fastwitch - legendarny but startowy idealny na dystanse od 10 km po maraton. Kolejny raz marka saucony przygotowała bardzo lekki but startowy, przeznaczony dla osób ze stopą neutralną i lekko pronującą, do biegania po utwardzonych nawierzchniach. Tym co go wyróżnia jest niski drop - 4 mm.
Cholewka wykonana z lekkiej siateczki, o bardzo dobrej oddychalności, wzmocniona jest materiałem FLEXFILM, dzięki któremu uzyskujemy doskonałe opięcie na stopie.
Podeszwa środkowa wykonana z lekkiej pianki SSL EVA stanowi główny budulec niezbyt masywnej podeszwy wewnętrznej. 
Podparcie w środkowej części przyśrodkowej strony podeszwy z pianki o podwójnej gęstości, stabilizuje przetoczenie u osób nadpronujących. 
Podeszwa zewnętrzna -rewelacyjne właściwości trakcyjne na twardym, miejskim podłożu zapewnia nowa, super przyczepna guma PowerTrac, co ma niebagatelne znaczenie dla wyniku w ulicznym wyścigu. Pozwala ona na uniknięcie poślizgów oraz pewny i bezpieczny bieg, nawet na ostrych wirażach i przy wilgotnej nawierzchni.